Airsoft Sniper Aliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Airsoft Sniper Aliance

Airsoft Sniper Aliance
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Čím střílíte?

Goto down 
+5
JohnyLeeHonsl
Bugs
darken01
hate84
BretaHrdlicka
9 posters
AutorZpráva
BretaHrdlicka

BretaHrdlicka


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 04. 12. 08
Age : 37
Location : Strakonice (Strakhaus)

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 4:33 pm

Na jakou pružinu používáte jaké kule a odkud je berete? Hledal jsem na netu ale je jich strašně moc zatim to vypadá na Warior Elite force 0,25+
Nezkoušel jste je někdo?
Návrat nahoru Goto down
http://www.69jss.cz
hate84




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 10. 11. 08

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 1:53 pm

0.25 jsou moc lehký na snipu...pokud máš jen základ, tak je ideál 0.28, jinak při 190+ se už dá střílet 0.30
Návrat nahoru Goto down
BretaHrdlicka

BretaHrdlicka


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 04. 12. 08
Age : 37
Location : Strakonice (Strakhaus)

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 7:22 pm

Tak na airsoftshopu uváděkí že je v tom 140 pružina což mi moc nepřijde, když základovky mají skoro stejnej dostřel jako já což by teda mohlo bejt hopkou nebo hlavní, ale to hodlam do jara odstranit
Návrat nahoru Goto down
http://www.69jss.cz
darken01

darken01


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 06. 11. 08

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 7:18 pm

Momentálně mám 150 brko, ale snipa je pomalu připravená na 180 co mám doma.Momentálně používám kule gramáže 0,30 a 0,36 jsou sice těžký a mají menší dolet, ale lepší přesnost.
Osvědčily se mi tuty

http://airsoft.anareus.cz/detail.php?id=2395&kat_id=10
Návrat nahoru Goto down
BretaHrdlicka

BretaHrdlicka


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 04. 12. 08
Age : 37
Location : Strakonice (Strakhaus)

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitimeSat Dec 06, 2008 7:31 pm

Budu taky potřebovat těžší ale na Anareusu nemají hlavu pístu a jinou nebo podobnou jsem zatim nenašel takže musim čekat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.69jss.cz
Bugs




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 02. 01. 09

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitimeFri Jan 02, 2009 9:29 pm

BretaHrdlicka napsal:
Budu taky potřebovat těžší ale na Anareusu nemají hlavu pístu a jinou nebo podobnou jsem zatim nenašel takže musim čekat.

No gun sem si doladil na 160 brcko a kule pouzvam 0,30g litaj v celku presne.
Návrat nahoru Goto down
JohnyLeeHonsl




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 26. 08. 09

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:09 pm

Já mám 150 a střilím 0,28g přesnost je taky suprová poňevač mám hlaven s psg:)
Návrat nahoru Goto down
kucer@z




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 27. 05. 09
Location : v židli naproti pc

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 10:35 pm

já mám ve snipě 140ku (základ) a střílím 0.28 guarder a spokojenost
Návrat nahoru Goto down
Had




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 08. 09

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: L96A1 UPGRD rada   Čím střílíte? Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 5:44 pm

Ohladom upgradeu odporucam NEKUPOVAT set od Airsoft pro, ten piest ktory davaju ku 180, nevydrzi, loisko sa rozpada po par vystreloch a hlavne, treba novy cylinder, zakladovky su shit

potom do tej zbrane mozete dat cokolvek, plus mam zlepsovat na spustak aby ho neutrhlo

mimochodom, ked vam odide suciastka zo spustaku, mate pruser, pretoze som nenasiel eurosku stranku kde sa predavaju diely nahradne, sorby a pod
Návrat nahoru Goto down
darken01

darken01


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 06. 11. 08

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitimeSun Aug 30, 2009 6:03 pm

No díly na spoušták mají zde u nás v ČR.
kód:
http://anareus.cz/detail.php?id=697
Návrat nahoru Goto down
Had




Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 08. 09

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 12:27 am

Spustak, ano, ale ten je best asi vymenit, iked mne ta vystuz ( spominana na www.airsoft-forum.cz, plus fotos) drzi.

Ale napriklad sroub na zavere si si urcite vsimol, podarilo sa mi ho zlomit. Nikde ani v CR nie je, ak ho niekde najdes, si davac Very Happy (myslim v CR, ja som ho nasiel na Japonskych a Americkych strankach)
Návrat nahoru Goto down
vocas




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 07. 08. 09

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 10:01 pm

Had napsal:
Spustak, ano, ale ten je best asi vymenit, iked mne ta vystuz ( spominana na www.airsoft-forum.cz, plus fotos) drzi.

Ale napriklad sroub na zavere si si urcite vsimol, podarilo sa mi ho zlomit. Nikde ani v CR nie je, ak ho niekde najdes, si davac Very Happy (myslim v CR, ja som ho nasiel na Japonskych a Americkych strankach)


pokud ti mužu něco doporučit tak když se dohodneš s anáčem tak oni ti to z Japonska klidně objednaj já sem si takhle nechaval poslat hop komoru od PDI stála mě 1700Kč ale furt je to levnějš než kdybych musel platit poštovný a clo takhle sem platil jen částečně protože v přepočtu stála komora 1300 no a přišlo mi to až dom takže 400 za poštovný není tak hrozný
Návrat nahoru Goto down
Nakor




Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 14. 02. 10

Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: příspěvek   Čím střílíte? Icon_minitimeMon Feb 15, 2010 1:17 am

já mám 190 m/s a dobrý jsou 0,36 až 0,43 a osvěčily jsem Nadbull sice drahé ale kvalita
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čím střílíte? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čím střílíte?   Čím střílíte? Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čím střílíte?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft Sniper Aliance :: Diskuze :: Diskuze-
Přejdi na: