Airsoft Sniper Aliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Airsoft Sniper Aliance

Airsoft Sniper Aliance
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Optika a vše kolem ní

Goto down 
+2
Bugs
darken01
6 posters
AutorZpráva
darken01

darken01


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 06. 11. 08

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 4:41 pm

Jakou optiku používáte a jaká je třeba vaše vysněná Question

Momentálně používám klasickou standartní 40 mm China, ale k vánocům dostanu krásnou 50mm z moravy.Pak sem dám svoje postřehy....
Návrat nahoru Goto down
Bugs




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 02. 01. 09

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeThu Jan 29, 2009 1:04 pm

Návrat nahoru Goto down
Drak

Drak


Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 09. 11. 08
Age : 34
Location : Plzeň Sever ( Samota U Lesa )

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeSat Feb 28, 2009 10:22 pm

Já momentálně používám kolimátor http://airsoftmorava.cz/index.php?act=viewProd&productId=512
Protože mam zatím svoje načiní (Rem.700) v zakladu a využívám moment překvapení a hlavně maskování. Ale uvažuji o nějaké modifikaci a pak by jsem si na to pořídil http://airsoftmorava.cz/index.php?act=viewProd&productId=500 Wink
Návrat nahoru Goto down
Nicolas)))




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 03. 09
Age : 32
Location : Vsetín

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 8:25 am

Tak podle mě je optika nejduležitější věc co má odstřelovač na pušce a proto by se na ní nemělo šetřit já bych radil zainvestovat o něco víc a koupit optiku s volnými sniper věžičkami zvlášť když se jedná o zbraň s upgradem nad 300%(160S -SP) důvod je takový když se s tou optikou naučíte pracovat tak si ji mužete nastavit přímo v akci aby byla přesnost ještě větší což u ostatních optik které mají věžičky se skrytým (zakrytovaným) takže nejdříve musíte odšroubovat krytku a pak šroubovákem nastavovat což je nepraktické a zabere to mnoho času. A já si myslím že puška s dobrou optikou je pro odstřelovače ta nejduležitější věc a musí ji umět ovládat ke své dokonalosti le to už všichni víme Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftsnipers.wbs.cz
darken01

darken01


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 06. 11. 08

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:04 pm

Nicolas))) napsal:
Tak podle mě je optika nejduležitější věc co má odstřelovač na pušce a proto by se na ní nemělo šetřit já bych radil zainvestovat o něco víc a koupit optiku s volnými sniper věžičkami zvlášť když se jedná o zbraň s upgradem nad 300%(160S -SP) důvod je takový když se s tou optikou naučíte pracovat tak si ji mužete nastavit přímo v akci aby byla přesnost ještě větší což u ostatních optik které mají věžičky se skrytým (zakrytovaným) takže nejdříve musíte odšroubovat krytku a pak šroubovákem nastavovat což je nepraktické a zabere to mnoho času. A já si myslím že puška s dobrou optikou je pro odstřelovače ta nejduležitější věc a musí ji umět ovládat ke své dokonalosti le to už všichni víme Smile

No hele o tzom se dá diskutovat.
1) Mám 50mm optiku a nemůžu si jí vynachválit, ale sniper věžičky mám zakrytý a sem za to rád.ono když se ti do toho dostane bláto a podobný srařky není to zrovna dvakrát příjemný.

2) A navíc k seřizování nepotřebuju šroubovák oni mají výběžky taky i když sou zakrytý, prostě to chce dobře vybrat co sedí právě vám.Nezapomnejme přátele, že snipeřina je velmi individuální věc !!!
Návrat nahoru Goto down
Nicolas)))




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 03. 09
Age : 32
Location : Vsetín

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeFri May 08, 2009 9:27 pm

darken01 napsal:
Nicolas))) napsal:
Tak podle mě je optika nejduležitější věc co má odstřelovač na pušce a proto by se na ní nemělo šetřit já bych radil zainvestovat o něco víc a koupit optiku s volnými sniper věžičkami zvlášť když se jedná o zbraň s upgradem nad 300%(160S -SP) důvod je takový když se s tou optikou naučíte pracovat tak si ji mužete nastavit přímo v akci aby byla přesnost ještě větší což u ostatních optik které mají věžičky se skrytým (zakrytovaným) takže nejdříve musíte odšroubovat krytku a pak šroubovákem nastavovat což je nepraktické a zabere to mnoho času. A já si myslím že puška s dobrou optikou je pro odstřelovače ta nejduležitější věc a musí ji umět ovládat ke své dokonalosti le to už všichni víme Smile

No hele o tzom se dá diskutovat.
1) Mám 50mm optiku a nemůžu si jí vynachválit, ale sniper věžičky mám zakrytý a sem za to rád.ono když se ti do toho dostane bláto a podobný srařky není to zrovna dvakrát příjemný.

2) A navíc k seřizování nepotřebuju šroubovák oni mají výběžky taky i když sou zakrytý, prostě to chce dobře vybrat co sedí právě vám.Nezapomnejme přátele, že snipeřina je velmi individuální věc !!!
Souhlasím Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftsnipers.wbs.cz
vocas




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 07. 08. 09

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 10:44 pm

tak ja používam zatím 40mm ale přejdu na 50mm (nejspíše loveckou ) a moje vysněná optika je : http://www.night-vision.cz/k_19-Nocni-videni-Puskohledy-s-Nocnim-Videnim/p_461-Puskohled-s-Nocnim-Videnim-D-450-2+-Gen
Návrat nahoru Goto down
darken01

darken01


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 06. 11. 08

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeSat Aug 08, 2009 9:18 pm

No jo kdo by nechtěl takovou pěknou hračku, ale ještě kde vzít ty prachy lol!
Návrat nahoru Goto down
Nicolas)))




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 03. 09
Age : 32
Location : Vsetín

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeSun Aug 09, 2009 10:38 pm

to já hraju s kopií m3 leupold průměr vstupní čočky 40 přiblížení 3,5-10 a červeným podsvícením
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftsnipers.wbs.cz
kucer@z




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 27. 05. 09
Location : v židli naproti pc

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 1:57 pm

zdravím já používám optiku 4x20 což je hodně nedostačující a tak jsem hledal novou chtěl jsem aby byla
s mil-dotem a podsvícením.Našel jsem tuhle: http://www.armymarket.cz/optika-3-9x40-red-green-mil-dot-scope-gd-d0399
a chtěl bych znát vaše názory na ní popřípadě jestli někdo máte s ní zkušenosti tak napište díky Wink
Návrat nahoru Goto down
darken01

darken01


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 06. 11. 08

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 11:46 pm

Hele já osobně používám 50mm optiku, ale co sem tak čet a jednou se do ni ijuknul špatná rozhodně neni...
Návrat nahoru Goto down
kucer@z




Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 27. 05. 09
Location : v židli naproti pc

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 1:14 pm

Darkene nevíš jestli je záměrný kříž v první nebo druhé ohniskové vzdálenosti?
(jestli se s přiblížením na puškohledu zvětšuje i záměrný kříž)
Návrat nahoru Goto down
darken01

darken01


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 06. 11. 08

Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 1:10 am

tak to si me tedka dostal Laughing pokusím se to někde najít a pak písnu ...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Optika a vše kolem ní Empty
PříspěvekPředmět: Re: Optika a vše kolem ní   Optika a vše kolem ní Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Optika a vše kolem ní
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft Sniper Aliance :: Airsoft zbraně :: Příslušenství-
Přejdi na: