Airsoft Sniper Aliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Airsoft Sniper Aliance

Airsoft Sniper Aliance
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 G.5K [Galaxy]

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
wose.one@seznam.cz




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 03. 09

G.5K [Galaxy] Empty
PříspěvekPředmět: G.5K [Galaxy]   G.5K [Galaxy] Icon_minitimeMon Mar 02, 2009 2:17 am

Návrat nahoru Goto down
wose.one@seznam.cz




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 03. 09

G.5K [Galaxy] Empty
PříspěvekPředmět: Re: G.5K [Galaxy]   G.5K [Galaxy] Icon_minitimeThu Mar 05, 2009 12:18 am

btw: nevíte, někdo, jaký kule, a baterka( aku) by do toho mohly bejt dobrý?
thx
Návrat nahoru Goto down
Nicolas)))




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 03. 09
Age : 32
Location : Vsetín

G.5K [Galaxy] Empty
PříspěvekPředmět: Re: G.5K [Galaxy]   G.5K [Galaxy] Icon_minitimeMon Mar 16, 2009 11:22 pm

no tou baterkou jsi uhodil na hlavičku bo zrovna tato zbraň má velmi pochybnou baterii která po několika nabití odejde ať už se o ni staráte či ne pasuje do ní jedině stigové baterky zaklad je 8.4 ale pokud chceš 9.6 tak si musíš trochu upravit zbraň a to tak ž trochu poupravíš páku natahování (imitace ) aby se vlezla. A koulivo do ní používám 0.20g protože dále doletí a na přesnosti mi u záložní zbraně nezáleží bo ji mám hlavně na bezpečný ustup ale lze použít i 0.23 nebo 0.25 je to krásná pila
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftsnipers.wbs.cz
wose.one@seznam.cz




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 03. 09

G.5K [Galaxy] Empty
PříspěvekPředmět: Re: G.5K [Galaxy]   G.5K [Galaxy] Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 9:29 pm

zupa, a jakou konkretne bysi doporucil?
Návrat nahoru Goto down
Nicolas)))




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 03. 09
Age : 32
Location : Vsetín

G.5K [Galaxy] Empty
PříspěvekPředmět: Re: G.5K [Galaxy]   G.5K [Galaxy] Icon_minitimeTue Mar 17, 2009 11:14 pm

Já jsem do té své naplácal firefox 8.4 15mAh stick a šlape bez problému a oproti staré baterce se o něco zvětšila kadence
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftsnipers.wbs.cz
wose.one@seznam.cz




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 03. 09

G.5K [Galaxy] Empty
PříspěvekPředmět: Re: G.5K [Galaxy]   G.5K [Galaxy] Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 7:35 pm

asi me budes mit za retarda, abr mas na ni link?
diky
Návrat nahoru Goto down
Nicolas)))




Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 16. 03. 09
Age : 32
Location : Vsetín

G.5K [Galaxy] Empty
PříspěvekPředmět: Re: G.5K [Galaxy]   G.5K [Galaxy] Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 7:47 am

Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftsnipers.wbs.cz
darken01

darken01


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 06. 11. 08

G.5K [Galaxy] Empty
PříspěvekPředmět: Re: G.5K [Galaxy]   G.5K [Galaxy] Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:08 pm

No já měl Kurtze taky a taky sem jí dost dlouho doporučoval, ale.
Už jí nemám, protože kvalita zpracování je asi nejhorší co jsem se zatím měl možnost setkat.Navíc... je doopravdy velmi málo místa na kabeláž a podobný věci a tím pádem je každá rozborka procházka horoucím peklem.
Místo toho bych doporučoval AK74U nebo AK Beta(specnaz) mám obě tu druhou zmiňovanou od Maruie a musím říct že to je nesrovnatelný.Nicméně je jasný, že tady už je váha a podobný parametry pro snipera někde jinde.
Nicméně pořád platí, že je to nejlevnější elektrika na trhu.

Jinak ohledně baterky jak radil nicolas.a kule souhlasím s 0,20 bez upgradu.Potom až tam něco dáš ( což je podle mě zbytečný ) záleží na pružině.
Jinak kdybys chtěl udělat upgrade nehnal bych tam brko.Dal bych tam maximálně 110 Guardera, 120GP motor a byla by to pěkná kosa což si myslím je pro snipera ohledně záložky mnohem důležitější.


PS: Jinak mám tu ještě nějaký zbytky na prodej konkrétně celý tělo, kdyby náhodou někomu ruplo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





G.5K [Galaxy] Empty
PříspěvekPředmět: Re: G.5K [Galaxy]   G.5K [Galaxy] Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
G.5K [Galaxy]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft Sniper Aliance :: Airsoft zbraně :: AEG zbraně-
Přejdi na: