Airsoft Sniper Aliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Airsoft Sniper Aliance

Airsoft Sniper Aliance

PříjemHledatRegistracePřihlášení

rady pro snipery

Goto down 
AutorZpráva
kucer@z

Poèet pøíspìvkù : 24

rady pro snipery Empty
PříspěvekPředmět: rady pro snipery   rady pro snipery Icon_minitimeWed Jul 01, 2009 9:20 pm

zajímalo by mě jestli máte nějaké rady pro airsoftové odstřelovače mě napadá jen:
lehat jen do stínu-jste hůř vidět a nic se neleskne
při míření zadržet dech
a místo pro odstřelování nevybírejte podle toho kde dáte víc fragů ale podle svého maskování-prostě lízt
jen tam kam zapadne moje maskování
a co vy?
Návrat nahoru Goto down
Nicolas)))

Poèet pøíspìvkù : 20

rady pro snipery Empty
PříspěvekPředmět: Re: rady pro snipery   rady pro snipery Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 1:57 pm

kucer@z napsal:
zajímalo by mě jestli máte nějaké rady pro airsoftové odstřelovače mě napadá jen:
lehat jen do stínu-jste hůř vidět a nic se neleskne
při míření zadržet dech
a místo pro odstřelování nevybírejte podle toho kde dáte víc fragů ale podle svého maskování-prostě lízt
jen tam kam zapadne moje maskování
a co vy?
Mno s tím mířením je to trochu složitější musíš srovnat dech a při vydechnutí je stav mezi výdechem a nádechem a není to jak v cod,2,3,4 že se nadechneš jako by jsi šel pod vodu Surprised a fragy no místo se hledá tak aby mělo dobré krytí aby bylo nenápadné a mělo únikovou cestu a hlavně dobrou vyhlídku na splněnní mise, věci které se lesknou se permanentně maskují na optiky se nasazují filtry nebo stínidla atd. maskování musíš srovnávat ty měnit pokaždé při vadnutí při přesunu z jedné oblasti do druhé (např jehličnatý les listnatý les louka atd. ) ale jinak je velké množství příruček a manuálů a na některé najdeš odkaz i na tomto fóru.
Návrat nahoru Goto down
http://www.airsoftsnipers.wbs.cz
kucer@z

Poèet pøíspìvkù : 24

rady pro snipery Empty
PříspěvekPředmět: Re: rady pro snipery   rady pro snipery Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 8:40 am

no musíš se nadechnout a pak vydechnout polovinu toho co si vdechnul a lesknout se něco může vždycky (zapomeneš něco
zamaskovat...) a když máš maskování které odpovídá nějaké vhodné pozici tak nebudeš lízt někam kde tě tvoje maskování neukryje ne?
Návrat nahoru Goto down
Kalky

Poèet pøíspìvkù : 2

rady pro snipery Empty
PříspěvekPředmět: Re: rady pro snipery   rady pro snipery Icon_minitimeSat Jan 02, 2010 1:40 am

mam taky jednu radu kdyz se strili ze stoje nebo s klece tak tu ruku kteku potpirate zbrandejto co nejblize ke spousti tolik se neunavi a mate vetsi stabilitu
Návrat nahoru Goto down
novottom

Poèet pøíspìvkù : 3

rady pro snipery Empty
PříspěvekPředmět: Re: rady pro snipery   rady pro snipery Icon_minitimeWed Mar 14, 2012 11:55 am

také používám podobnou techniku, jak nastínil kolega v prvním příspěvku, akortát mám problém, že se mi trochu klepou ruce, není na to nějaký cvik?
Návrat nahoru Goto down
http://www.pohary-bauer.cz/papirove-diplomy/
Sponsored content

rady pro snipery Empty
PříspěvekPředmět: Re: rady pro snipery   rady pro snipery Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down

rady pro snipery
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft Sniper Aliance :: Diskuze :: Diskuze-
Přejdi na: