Airsoft Sniper Aliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Airsoft Sniper Aliance

Airsoft Sniper Aliance

PříjemHledatRegistracePřihlášení

Sniper School-Radim se na to kouknout ridil jsem se tim a sniprim ted mrte dobre

Goto down 
AutorZpráva
Tomikyd

Tomikyd

Poèet pøíspìvkù : 5

Sniper School-Radim se na to kouknout ridil jsem se tim a sniprim ted mrte dobre Empty
PříspěvekPředmět: Sniper School-Radim se na to kouknout ridil jsem se tim a sniprim ted mrte dobre   Sniper School-Radim se na to kouknout ridil jsem se tim a sniprim ted mrte dobre Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 3:39 pm

Návrat nahoru Goto down
darken01

darken01

Poèet pøíspìvkù : 96

Sniper School-Radim se na to kouknout ridil jsem se tim a sniprim ted mrte dobre Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sniper School-Radim se na to kouknout ridil jsem se tim a sniprim ted mrte dobre   Sniper School-Radim se na to kouknout ridil jsem se tim a sniprim ted mrte dobre Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 7:12 pm

Jojo starší dokument.Nicméně mám doma dokumenty o různejch druhů sniperů a taky dokument kterej byl natočenej před druhou světovou válkou jako taková video příručka pro německý snipery a dalo bys e říct, že defacto všechno platí i dnes.
Jinak videa a různý návody jsou fajn, ale stejně nejvíc ti dá akce a trénink.
Návrat nahoru Goto down

Sniper School-Radim se na to kouknout ridil jsem se tim a sniprim ted mrte dobre
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft Sniper Aliance :: Foto a video :: Videogalerie-
Přejdi na: