Airsoft Sniper Aliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Airsoft Sniper Aliance

Airsoft Sniper Aliance

PříjemHledatRegistracePřihlášení

M14 Match Classic Army

Goto down 
AutorZpráva
Thomas Beckett

Thomas Beckett

Poèet pøíspìvkù : 3

M14 Match Classic Army Empty
PříspěvekPředmět: M14 Match Classic Army   M14 Match Classic Army Icon_minitimeSun Jan 03, 2010 5:53 pm

Zdar Smile Tak si řikam,že to tu je nějak prázdný tak jsem si řek,že tady udělám recenzičku o mé zbrani M14 Match od firmy Classic Army

Něco málo o ostré verzi

-M14 je původně automatická zbraň,později samonabíjecí zbraň.
-Je to zbraň americké armády a zavedena do její výzbroje byla koncem 50. let 20.století
-M14 byla nasazena do výzdroje Námořní pěchoty ve Vietnamské válce o které se né nadarmo říka,že byla jedna z nejtvrdších
-M14 byla později ve Vietnamu nahrazena útočnou puškou typu M16 s hranatým předpažbím
-V pozdější době byla používána ve většine případech se speciálními modifikacemi a to nejčastějí jako odstřelovací poloautomatická puška
-Jak již bylo zmíněno na M14 se v pozdější době nejčastěji připevňovala optika díki speciální montážní bázy.Ve chvíli kdy M14 měla optiku už to nebyla M14,ale M21.(pro vysvětlení M14 byla holá zbraň s dávkou,M21 je zbraň s optikou a byla u ní vyjmuta možnost dávky a zbraň byla ještě trošku poupravena,ale stím se už tady nebudu vypisovat)
-Zbraň používá standartní ráži NATO 7,62 x 51 mm

Airsoftová verze
-Airsoftová verze je bravůrně zpracovaná
-Tělo zbraně je z ABS plastu a závěr a vnější hlavneň jsou z kovu
-Na zbrani je vyraženo:
U.S. Rifle
7,62-MM M14
Springfield
Armory
a unikátní sériové číslo

Technické parametry
-Délka zbraně: 1127 mm
-Hmotnost zbraně: 3,9 kg
-Délka hlavně: 510 mm
-Doporučený akumulátor: Typ Large (8,4V)
-Provedení : Regulovatelný hop-up
-Zásobník : 470 BB
-Verze mechaboxu: Zesílený verze VII. (7 mm)
-Typ motoru: High Speed & High Torque
-Režim střelby : safe/semi/auto
-Úsťová rychlost(výrobce): 95 m/s

-Zbraň má pevnou pažbu která umožňuje uložení velkého akumulátoru
-Zbraň má velký konektor
-Do zbraně se doporučuje až do pružiny M130 akumulátor 8,4 V
-Na upgrade pružiny M120-M130 není třeba nic měnit,zbraň pružinu zvládá dlouhodobě a bez problému,ale u M130 už je rychlejší opotřebení dílů
-Pojistka je před spouští
-Hop-up hopuje výborně
-Zbraň funguje výborně a bez problému akorát vám po krátké době praskne pojistka u kabeláže,ale to se dá spravit odstraněním pojistky a spojením kontaktů(pojistka tam je proto,aby zabráníla spálení motoru,ale když tam nebude nic se neděje,já osobně jí tam taky nemám a žádne problémy zatím nemám)
-Zbraň díki dlouhé hlavni je velmi přesná (zaleží samozřejmě také na tom,jak máte seřízená mířidla)

Příslušenství:-Ke zbrani dostanete kovový točný zásobník na 470bb dále výtěrák hlavně a návod

Ke zbrani lze dokoupit
-Tlačný zásobník na 180bb nebo točny na 470bb
-RIS montážní bázy buď od china gun za 350 Kč nebo od Classic Army z 1500 Kč rozdíl je ve vzhledu a ta od CA má navíc ještě jednu lištu s RIS na boku lišty(lišta je určená pro optiku či kolimátor (lze použít nízké montážní kroužky)
-RAS nadpažbí od CA za 3500 Kč
-Tlumič s levotočivým závitem
-Nožičky
-Lze vyměnit tělo zbraně buď za zelené nebo dřevěné

-Zbraň má slušný dostřel jak v základu tak s pružinou M120(pohybuje se to okolo tech 50-60m)co trefíte postavu
-Pokud byste chtěli zkrácenou verzi této zbraně tak je tu M14 Scout která má krátší hlaveň a menší povrchové úpravy jinak je uplně stejná

Klady
-Výborné zpracování
-Dostřel
-Snadný upgrade na Pružinu M120-M130
-Přijatelná cena
-Dobře sehnatelné náhradní díly
-Snadno a rychle rozebratelná

Zápory
-Pro někoho kdo hraje CQB není zrovná tato zbraň ideální díki své délce
-Rychle porouchaná pojistka u kabeláže(ale snadná oprava za 0 Kč)

Na závěr bych řekl,že kdo chce dělat třeba ostrostřelce nebo napodobovat Válku ve Vietnamu je takhle zbraň pro něj ta pravá Smile
Zbraň můžete vidět ve např.ve filmu Černý jestřáb sestřelen nebo ve hře Call of Duty 4:Modern Warfare jako M21
Určitě bych tuto zbraň každému doporučil

Doufám,že se vám moje recenze líbila

Pokud byste chtěli vidět nějaké fotky i z jiné perspektivy než je na internetu a na AS shopech tady je odkaz Smile

http://roach.rajce.idnes.cz/M14_Match_CA/
Návrat nahoru Goto down
darken01

darken01

Poèet pøíspìvkù : 96

PříspěvekPředmět: Re: M14 Match Classic Army   M14 Match Classic Army Icon_minitimeThu Jan 07, 2010 2:17 am

hele recenze pěkná a díky i za ostatní.Jenom já už po tutý zbrani pošilhávám dlouhou dobu, ale každej mě odrazuju kvůli mechu a to jak se to po jakýmkoliv upgradu sere.Jak si na tom ty Question Jinak preferuju china gun a potom upgrade podle svého libida...

Díky
Návrat nahoru Goto down
Thomas Beckett

Thomas Beckett

Poèet pøíspìvkù : 3

PříspěvekPředmět: Bezproblémová zbraň s vysokým výkonem   M14 Match Classic Army Icon_minitimeThu Jan 07, 2010 2:57 am

Díki za pochvalu,snažil jsem se a chtěl jsem někomu pomoct pokud by tuto zbraň chtěl a potřeboval by něco vědět Very Happy Smile no mám jí já asi přes pul roku a ještě jí má kamarád,ale ten už jí má přes rok a rozebiral jí a všechno,a u něj ani u mě žádná vada zatím nenastala.S mechaboxem žadné problémy nejsou(aspoň z vlastních a kamarádovi zkušenosti,je to ten novější typ mechaboxu a jak říka můj kamarád ´´nikdy jsem neviděl tak bezproblémovou zbraň´´.Výkon je stabilní a na vysoké úrovni to se mi líbí a díki její délce je přesná,ale to už jsem již zmínil v recenzi.Já stejně v budoucnu plánuji koupit manuála tak bych ti mohl klidně tuhle 14 prodat Smile za nějakou rozumnou cenu pokud bys chtěl pokud ne nevadí Very Happy zatim se měj Smile budu čekat na odpověď Smile ještě k tomu upgradu i kolega tam má M120 Systema jako já.Větší upgradě by se blížil už jenom k samotné ceně zbraně,ale to je na tobě :)Jinak kdo těchto značkových zbraní ty jsou přímo na upgradě dělaná narozdíl od čín který už ho tam maj a žadný solidní prodejce a kdo tomu rozumí nedoporučuje upgradovat číny(myslím ty lacinější činy)nemyslím tím PJ ty už más dost nadupaný za prakticky směšnou cenu Very Happy ale takový Cyma mají v základu u AK Pružinu na úrovni M90 jinak pokud bys chtěl třeba nějaké informaci od PJ konkrétně o PJ-M16A3 a M4 RIS,ale i všeobecně klidně si řekni Smile M4 má muj spotter a M16 kámoš od průzkumu Smile Tak se zatim měj SF
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: M14 Match Classic Army   M14 Match Classic Army Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down

M14 Match Classic Army
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Airsoft Sniper Aliance :: Airsoft zbraně :: AEG zbraně-
Přejdi na: